Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ohlédnutí za IQ - Janner Rally

30. 6. 2007

Jakub Štěpánek podal jak se čekalo super výsledek i s Celicou A8

Velký nástup zahraničních jezdců

Hned od úvodních kilometrů začalo tažení Ruských a dalších cizích jezdců na přední pozice ve všech třídách na Rz1 vítězí ovšem Mrnuštík před DemoneM a Kohalmim, pěkné čtvrté místo zajíždí Martin Bujáček. Na 10 místě je zatím obhájce titulu Bruder a již na úvodní Rz havaruje nebo odstoupí do SupeRally 8 jezdců! Ve skupině N vítězí Dozorov před Popovem a Shishkinem, prvním Čechem je na čtvrtém místě Petr Bujáček! Skupinu S1600 ovládá Štolfa před Iordanovem a Blitzerem!

Po 1 sekci je ve vedení DemoN o 4,7s před Mrnuštíkem a o 6,8s před Markovičem. Následuje trojice Čechů v pořadí Štěpánek,Valenta a Vlnatý! Bruder drží 9 místo. Martin Bujáček 17 a Petr Stejskal 26 místo. Skupinu N vede Dozorov o 7,3s před Belousovem a o 10,2s před Petrem Bujáčkem! Fix je pátý a Cheníček šestý. Pěkné 9 místo drží Juřica. Skupinu S1600 vede po první sekci Ondra Štolfa před Nyilasem od 6,7s a třetí místo drží Iordanov se ztrátou 7,8s! Další Český jezdec je na sedmém místě Jakub Bujáček a dále devátý je Jakub Žák a obhájce prvenství v S1600 Krystýn je 10.

Petr Stejskal se hodně snažil, ale zatím lépe než na 26 místo to nestačilo

Problémy Českých jezdců, ale Štěpánek už na druhém místě!

Druhá sekce začala smolně pro Vlnatého, který havaroval a propadl se mimo body a ve vedení je po druhé sekci DemoN o 11s před skvěle jedoucím Štěpánkem, který je nejlepším našim jezdcem a drží se o 0,4s před třetím Markovičem! Dále následuje vedoucí jezdec skupiny N4 Dozorov a vede o 6,1s před Belousovem. Na 6 místě jede pěkně Bisaha následován Fixem, který je 3 v N4 a těsně za ním je další eNkař Shishkin! Deváté místo drží Vaněk před Lordem a Genovskim s eNkem dále pak Martin Bujáček a hned za ním náš nejlepší eNkař Petr Bujáček! Skupinu S1600 vede už Iordanov zhruba o 6s před Nyilasem a třetí Blitzer M. ztrácí už 1:14,1s!! Nejlepší Čech po výpadku Štolfy je úřadující mistr Krystýn! Druhé místo mezi Čechy drží Kresta před Hradilem !

Honza Lehečka drží zatím 20 místo ve WRC se svým Focusem WRC

Na poslední Rz se bojovalo už jen ve skupině N4 o první místo!

Poslední dvě Rz už pořadím moc nezamíchali  a tak se vítězem prvního podniku RBR-CUPu 3 stal DemoN z Ruska, který porazil o 17,1s druhého Jakuba Štěpánka, který zároveň vyhrál v absolutním pořadí v Česko-Slovenském poháru! Třetí místo získal Markovič a ztratil na vítěze 21,3s ! Na čtvrté místo se na poslední Rz dostal po chybě soupeře Belousov a vyhrál skupinu N o 6s před na poslední Rz chybujícím Dozorovem! Na šesté místo se na závěr posunul Vaněk dále pak byl v pořadí Fix, který byl 3 v N4 na osmém místě dojel Shishkin a byl na 4 místě v N4! Hodně těsný boj byl o 9 a 10 místo na poslední Rz a vyhrál ho pro sebe Bisaha o necelé 4 desetinky před Martinem Bujáčkem! Dále v pořadí byl Lord následován nejlepším Čechem za volantem N4 Petrem Bujáčkem, který dojel absolutně na 12 místě! Poslední tři bodovaná místa si rozdělil Genovski,Cheníček a 15 dojel a 1 bod získal Jozef Kudla! Ve skupině S1600 zvítězil i přes penalizaci 20s za krácení na Rz6 Nyilas před Iordanovem, který ztratil 1:27,2s! Třetího místa se ujal Margoczi a na 4 místo se nakonec posunul nejlepší Čech  Krystýn dále pak dojel Jakub Bujáček na 8 místě a Lukáš Hradil na 9 místě !

Petr Bujáček dojel v N4 na 5 místě a v Česko-Slovenském poháru třídu N4 vyhrál!

Skvělá premiéra týmu O2 Rally Team!

V hodnocení týmu vyhrál tým Slavs Rally Team B, který získal 36 bodů! Na druhém místě se umístil tým S.A.D.A.C s 25 body a stejně bodů měl při své premiéře i tým O2 Rally Team! Dále byl tým Los Lamos s 19 body a 19 bodů ještě získal tým RT--WRC--! TOP6 doplnil ještě tým Iridium RBR s 9 body!

 

Mapy Mogul Šumava Rally ukazují, že se bude jednat o hodně náročný závod!

Následujícím podnikem je Mogul Šumava Rally, která se pojede na tratích ve Francii, ale se Snow France Modem! Na jezdce čeká 10 Rz na 4 úsecích o celkové délce RZ 66,7 Km. Start rally je plánován na 4.7.2007 a cíl na 8.7.2007! Ve dnech 1.7 až 3.7 proběhne Shakedown na trati dlouhé skoro 8 Km tak už tam se ukáže kdo je jak připraven na náročná závod!

                                                                                      29.6.2007

                                            RBR-CUP Media Team - Martin Bujáček